KONST / Litografier / Färglitografi 13038439
nr 1303 8439
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 85/300. Motivet: 74x56 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 januari 2020
kl 20:12:11
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer